Gündem

Türkeli’ye Çocuk Hastalıkları ve Aile Hekimi Uzmanları atandı – Gündem

13 Haziran 2022 – 14:30 – Güncelleme: 13 Haziran 2022 – 14:52

Türkeli Devlet Hastanesine geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleşen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Muhammet Taha Demirci ve Aile Hekimliği Uzmanı Kübra Çelen, yeni görevlerine başladılar.

İki uzman doktor atamasının ardından Türkeli Devlet Hastanesinde, 1 Dahiliye, 1 Çocuk Hastalıkları, 1 Aile Hekimliği, 2 Diş Tabibi ve 11 Pratisyen Hekim görev yapıyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Muhammet Taha Demirci, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini, Konya Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı Uzmanlığında tamamladı. İlk görevine Konya Şehir Hastanesinde başlayan Demirci, Sağlık Bakanlığının kurası ile Türkeli Devlet Hastanesine atanarak görevine başladı.

Aile Hekimliği Uzmanı Kübra Çelen, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi-Aile Hekimliği Uzmanlığında  tamamladı. İlk görevine Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlayan Çelen, Sağlık Bakanlığının kurası ile Türkeli Devlet Hastanesine atanarak görevine başladı.

Bu haber 1 defa okunmuştur.

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=1274391535904558”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Mehmet Küllü

https://www.kamuturkiye.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu