Gündem

Şampiyon Türkelispor! – Spor – Türkeli’nin Sesi Gazetesi

28 Mayıs 2022 – 16:36 – Güncelleme: 28 Mayıs 2022 – 16:46

2.Amatör Küme’de ligi sürklase eden Kenan Özçelik başkanlığındaki Darıca Türkelispor, en yakın takipçisini 3-0 yenerek bitime 2 hafta kala şampiyon oldu. 1.Küme’ye yükselme başarısı gösteren Darıca temsilcisi, hak ettiği şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Ve Darıca Türkelispor 1.Küme… Sezon başında ‘o sene, bu sene’ diyerek kurduğu iddialı kadroyla işini şansa bırakmayan Darıca’nın 2.Küme temsilcilerinden Türkeli Gençlikspor, deplasmanda konuk olduğu en yakın takipçisi Çayırova Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nü 3-0’lık net skorla devirerek bitime iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Özlemle beklenen şampiyonluğa kavuşan Türkelispor’un çalışkan başkanı Türkelili hemşehrimiz Kenan Özçelik, elde edilen şampiyonluk sonrasında açıklamalarda bulundu.

Tüm teknik heyet ve sporcuları tebrik eden Özçelik, “Sonuna kadar hak edilmiş bir şampiyonluk. Emeği geçen herkesi tek tek kutluyorum. Darıca takımlarının daha üst liglerde olması gerektiğini düşünüyorum. Hedefimizi asla küçültmeyeceğiz. Önümüzdeki Darıca Türkelispor isminden söz ettirmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bu haber 8 defa okunmuştur.

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=1274391535904558”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Mehmet Küllü

https://www.kamuturkiye.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu