Gündem

Resul Dindar’dan Boyabatlılara unutulmaz gece – Yerel

Kent Meydanında Boyabatlıların yoğun ilgi gösterdiği konserde seslendirilen şarkılar coşkuyu artırırken, gençler Resul Dindar’a hep bir ağızdan eşlik etti. Vatandaşlar tarafından açılan cep telefonlarının flaşları ise konsere ayrı bir hava kattı.

Konserlere verilen ara sırasında Boyabat Belediyesince havai fişek gösterisi düzenlendi. Boyabat’ın her yerinden izlenebilen gösteriyle birlikte renkli dakikalar yaşanırken, gökyüzü rengârenk görüntülere sahne oldu.

İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz ile birlikte sahneye çıkarak bir şiirle vatandaşlara seslenen Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; “Boyabat bu akşam gençleriyle çok güzel, çok kıymetli. Bu gençlik Boyabat’ın geleceğini inşa edeceğimiz gençlik. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Gençlik Şöleni kapsamında karadenizin yiğit evladı Resul Dindar’ı davet ettik Boyabat’a. Onun şahsında tüm ekibine teşekkür ediyorum. Sizlerin sosyal medya hesaplarından bizleri takip eden tüm gurbetçi hemşehrilerimize selam gönderiyorum. Gençler bu meydan sizin eseriniz. Bu meydanlarda nice hizmetlere imza atacağız inşallah. Sizlerle gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 0 defa okunmuştur.

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=1274391535904558”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Mehmet Küllü

https://www.kamuturkiye.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu