Gündem

Esnaflar kahvaltıda buluştu – Gündem

İlçedeki Demircanlar Aile Çay Bahçesinde düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Mesut Ozan Yılmaz, Belediye Başkanı Veysel Şahin, AK Parti Türkeli İl Genel Meclis Üyeleri Nihat Demircan ve Bilal Öztürk, siyasi parti temsilcileri, dairer amirleri ve odaya kayıtlı esnaflar katıldı.

GELENEKSELLEŞTİRMEYİ PLANLIYORUZ

Türkeli Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Karahan, “Bu işi Allah’ın izniyle gelenekselleştirmeyi düşünüyoruz. Amacımız, tüm esnaflarımızın ve yeni aramıza katılan esnaflarımıza tanışma ve kaynaşma ortamı sağlamaktı. Bu vesileyle programımıza yoğun ilgi gösteren değerli esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.

Programımızı Esnaf Odası bütçesinden yapmayıp, şahsım ve ikinci başkanımız Mevlüt Özkan beyefendinin katkılarıyla düzenledik. Aynı zamanda düzenlediğimiz bu programda desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız sayın Veysel Şahin ve ekibine, hiçbir gelir gözetmeksizin yerini bize tahsis eden sayın Haşim Demircan beyefendiye, alışveriş yaparken ücret dahi almak istemeyen değerli esnaflarımıza teşekkürü bir borç biliyor, katılımlarından dolayı başta Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, daire amirlerimize, siyasi parti temsilcilerimize ve tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Bu haber 16 defa okunmuştur.

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/tr_TR/sdk.js#xfbml=1&version=v2.4&appId=1274391535904558”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Mehmet Küllü

https://www.kamuturkiye.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu